Posted on

Czasami pisanie tekstów i zamieszczanie ich na stronie internetowej może nastręczać pewnych kłopotów ich autorowi. Zarówno brak umiejętności jak i pewnego rodzaju odwagi powoduje, iż podjęcie decyzji o rozpoczęciu takowej działalności jest odwlekane.

Osoba stawiająca pierwsze kroki często waha się i potrzebuje wsparcia z zewnątrz. Wsparcia w postaci opinii kogoś znajomego, bliskiego, kto dzięki innemu, świeżemu spojrzeniu będzie umiał wskazać ewentualne niedociągnięcia i braki.

Jeżeli należymy do takowej grupy, musimy się dobrze zastanowić czy samodzielnie jesteśmy w stanie sprostać takowemu wyzwaniu i jakim kosztem będziemy to czynić. Może czasami warto podjąć decyzję o rozszerzeniu własnego pomysłu o wyobraźnię kogoś innego, kto stając się współautorem bloga będzie zarówno nas wspierał jak i troszkę zarówno kontrolował jak i mobilizował.

Współautorstwo to nie tylko współdziałanie dwóch osób, może być to działalność zespołu autorów. Każda z nich zajmuje się inną częścią lub tematem, każda dzięki swojemu indywidualnemu podejściu, przy jednoczesnym funkcjonowaniu według wcześniej ustalonych zasad, wnosić będzie coś nowego i osobistego.

ręcznie robione torebki damskie