Organizując jakiś konkurs, musimy się liczyć z tym, że przynajmniej osoby, które zajęły pierwsze trzy miejsca, powinny otrzymać jakieś nagrody. Warto się jednak zastanowić, czy nie będzie lepiej, jeśli każdy uczestnik otrzyma jakąś niewielką nagrodę, która będzie im przypominała o udziale w danym konkursie i która będzie pokazywała, że doceniamy ich zaangażowanie. Warto się zastanowić, co możemy wybrać, co możemy podarować i w jaki sposób chcemy pokazać, że naprawdę doceniamy ludzi, którzy zechcieli wziąć udział w naszym konkursie.

Dla trzech głównych zwycięzców

Przede wszystkim warto zdecydować, o tym, żeby dla trzech osób, które zdobędą pierwsze trzy miejsca, nagrody były większe, droższe, bardziej okazałe, tak aby te osoby bardziej wyróżnić. Oczywiście powinniśmy także zadbać o to, aby takie osoby miały również w ramach nagrody medale czy puchary, które będą mogły ustawić w widocznym miejscu, tak aby mogły się nimi pochwalić. Jest wiele propozycji na tego typu nagrody, a jeśli chcemy mieć pewność, że naszą nagrodą zadowolimy wszystkich wygranych, to z pewnością najlepiej zrobimy, jeśli zdecydujemy się na nagrodę pieniężną. Oczywiście w zależności od tego, które miejsce zostanie zajęte, ta nagroda pieniężna będzie opiewała na różną kwotę. Im wyższe miejsce będzie zajęte, tym oczywiście większa będzie nagroda, którą dana osoba otrzyma.

Upominek dla każdego

Warto jednak dopilnować, aby każdy z uczestników dostał chociaż niewielki upominek, który będzie świadczył o tym, że mamy na uwadze wszystkich uczestników, że doceniamy ich starania, że widzimy ich trud. Mogą to być koszulki z logo zawodów, mogą to być jakieś napoje i batony energetyczne, mogą być medale z nazwą imprezy, a nawet różnego rodzaju notesy i opaski. Dzięki temu każdy będzie miał coś swojego, każdy będzie miał pamiątkę, a co więcej każdy będzie się czuł doceniony. Dodatkowo jeszcze warto wiedzieć, że zawsze można włożyć do nagrody specjalny dyplom, który będzie gratulował wzięcia udziału w danych zawodach, co także będzie dla wielu ludzi świetną pamiątką. Warto popatrzeć, jakie nagrody mogą być tutaj zaproponowane, tak abyśmy mieli pewność, że faktycznie wybierzemy takie propozycje, które będą mogły się cieszyć największym zainteresowaniem. Warto już wcześniej zacząć się zastanawiać nad tego typu rzeczami, bo wówczas może się okazać, że będziemy mogli sprawić wiele przyjemności osobom, które postanowiły wziąć udział w naszym konkursie. Może się okazać, że wybór najlepszych nagród będzie znacznie łatwiejszy niż się spodziewaliśmy, a to dlatego, że będzie naprawdę wiele różnych rzeczy do wyboru. Co więcej, może się okazać, że całkiem fajne nagrody, które będziemy mogli podarować każdemu uczestnikowi, będą do kupienia już w całkiem korzystnej cenie, a przy większej ilości z pewnością będziemy mogli jeszcze liczyć na jakiś rabat, który sprawi, że to wszystko będzie jeszcze korzystniejsze.

numery startowe