Posted on

Nicki Minaj to amerykańska piosenkarka, która znana jest nie tylko ze swoich utworów, ale także z dziwnych stylizacji. Kreacje wokalistki przypominają modowe wpadki, ale w rzeczywistości Nicki Minaj wie, co robi.

Za sprawą przedziwnych i kiczowatych kreacji wciąż jest o niej głośno. Wokalistka poddała się licznym operacjom plastycznym i powiększyła piersi oraz pośladki.

Korekcja części ciała sprawiła, że Nicki Minaj chętnie eksponuje to, co poprawiła. Często pokazuje się w obcisłych spodniach oraz w gorsetach.

Na jednej gali zaprezentowała cielisty kombinezon ozdobiony perłami. Z daleka materiał sprawiał wrażenie przezroczystego.

Na innym wydarzeniu, jej kreacja przypominała różowy strój policjantki. Na galę MTV VMA Nicki Minaj ubrała kreację składającą się z różowej krótkiej spódniczki, cienkich rajstop w gwiazdy, wzorzystych zakolanówek i dwóch różnych kapci.

Na ramieniu zawieszona była dziwna maskotka, a na szyi widniała wielka zawieszka w kształcie loda. Wokalista założyła również perukę ustylizowaną na wielkiego i różnokolorowego koka.

W takiej stylizacji nie mogła przejść niezauważona.