Jeśli lubisz dodatki, akcesoria i biżuterię lato powinno być Twoją ulubioną porą roku. Gdy przychodzą cieplejsze dni z radością odkrywamy ciało i wtedy też najchętniej je ozdabiamy. A pomysłów nie brakuje.

Świetnym dodatkiem zarówno do kreacji wieczorowych, jak i strojów na co dzień będą wszelkiego rodzaju kwiaty. Motywy kwiatowe zdobić mogą spinki do włosów, wisiorki, bransoletki czy nawet letnie sandałki. Żywe pąki będą pięknie wyglądać we włosach.

Latem, gdy odkryte mamy nadgarstki oraz stopy, pozwolić sobie możemy na noszenie wszelkich bransolet. Długi rękaw nie będzie zasłaniał tych szerokich, a wąskie będą świetnie wyglądać w dużej ilości. Uroku może dodać także gustownie dobrana bransoletka na stopę lub pierścionki zakładane na palce u stóp – element bardziej etno, który na pewno doda oryginalności.

Ciepłe dni to także doskonała okazja do noszenia wszystkich długich wisiorów, zawieszek czy łańcuszków, które nie sprawdzały się na grubych, zimowych swetrach. Latem możemy dać się ponieść fantazji rozszerzając naszą kolekcję dodatków, więc warto z tego skorzystać.