Doskonałym dopełnieniem letniej kreacji są zdobione sandałki. Dostępne oczywiście w niezliczonej ilości modeli, kształtów i kolorów kuszą ze sklepowych witryn jeszcze przed rozpoczęciem wiosennego sezonu. Które z nich warto mieć? Na pewno warto pomyśleć o rozwiązaniach na każdą okazję.

Klapki, na przykład, nie są najbardziej praktycznymi butami na świecie, ale latem nie brakuje okazji do ich włożenia. Jeśli chcemy dbać zarówno o efekt końcowy naszej stylizacji, jak i o zdrowie stóp pokusić się możemy o obuwie profilowane. Producentów takiego obuwia nie brakuje, a modele odpowiadają najczęściej klasycznym trendom, więc powinny być dobrym dopełnieniem stroju na co dzień.

Doskonałą alternatywą na upalne dni są sandałki na paskach. Ograniczona ilość materiału na stopie pozwala jej oddychać, a producenci prześcigają się w efektownym designie, więc jest z czego wybierać. Jeśli zakładasz letnią, lecz bardziej elegancką sukienkę sięgnij po sandałki zdobione sztucznymi kamieniami.

Jeśli chciałabyś odebrać swojej kreacji powagi rozejrzyj się za obuwiem plecionym w delikatnym kolorze – doda lekkości i oryginalności.