Podkład to podstawowy element makijażu. Musi być odpowiednio dobrany, aby spełniał swoje zadania. Przy cerze bez problemów, jego dobranie nie będzie stanowiło takiego kłopotu jak przy skórze, która ma lekkie niedoskonałości. Osoby z szarą i przemęczoną cerą powinny zdecydować się na podkłady rozświetlające.

http://montibello.pl/hair-product/balsam-bs-repair-active-tn/ Eleganckie różowe suknie ślubne są najczęściej wybieranymi wśród młodych kobiet

Na rynku dostępne są fluidy z drobinkami macicy perłowej, które potrafią rozpromienić skórę. Rozjaśniające efekty dają także kosmetyki z witaminą C. Liczne przebarwienia i popękane naczynka mogą spędzać sen z powiek. Można jednak skutecznie ukryć ten problem za pomocą różnych podkładów.

Pomocny będzie również korektor w sztyfcie, który zatuszuje pojedyncze i czerwone zmiany. Wybierz fluidy mocniej kryjące. Delikatne piegi dodają uroku, ale jeśli koniecznie chcesz je zamaskować, zdecyduj się na lekkie podkłady, które nadadzą skórze naturalnego efektu. Nie kupuj ciężkich fluidów, bo będą wyglądały sztucznie.

Możesz również zmieszać fluid z odrobiną kremu nawilżającego. Dzięki temu uzyskasz naturalnie wyglądający podkład.